Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

Майже 80 безкоштовних семінарів, тренінгів та майстер-класів для підприємців міста проведено з початку року департаментом промисловості, підприємництва та інвестицій Дніпропетровської міської ради.

  • Майже 80 безкоштовних семінарів, тренінгів та майстер-класів для підприємців міста проведено з початку року департаментом промисловості, підприємництва та інвестицій Дніпропетровської міської ради. Про це повідомили в самому департаменті. Безкоштовні семінари відвідали понад 3, 5 тисячі підприємців, вони прослухали лекції досвідчених спеціалістів та бізнес – тренерів про фінансування бізнес-проектів, розвиток бізнесу в нинішніх умовах, збільшення прибутку і зниження витрат тощо. Актуальними зараз є тренінги про те, як залучити покупців у соціальних мережах, про новинки е-мейл маркетингів, про ефективне ведення бізнесу та ін. Навчання підприємців проводиться в рамках міської програми розвитку малого і середнього підприємництва.
    В департаменті наголошують, що відвідати семінар може будь-який підприємець, для цього необхідно надіслати заявку на електронну адресу - Dnepr-office@rambler.ru, або звернутися за телефоном 726-33-25,  семінари безкоштовні. Дізнатися про заплановані семінари та тренінги можна на головній сторінці сайту «Електронний Бізнес-центр» міської ради www.bc.dniprorada.gov.ua.
    На сьогодні у Дніпропетровську зареєстровано понад 150 тисяч юридичних та фізичних осіб підприємців.

    05.11.2014, 14:15