Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

ктивізувати роботу з прибирання від снігу та посипання тротуарів і пішохідних доріжок доручив сьогодні на нараді керівникам районів перший заступник міського голови Анатолій Крупський.

  • Активізувати роботу з прибирання від снігу та посипання тротуарів і пішохідних доріжок доручив сьогодні  на нараді керівникам районів перший заступник міського голови Анатолій Крупський. Він залишився невдоволеним організацією роботи з прибирання снігу у районах міста. «Ви як керівники районних рад не впоралися з організацією роботи по прибиранню снігу. Слід активно долучитися до цього процесу і за необхідності залучити техніку підприємств, які знаходяться на території того чи іншого району», – сказав Анатолій Крупський, звертаючись до керівництва районів. Також він доручив усім комунальним службам особливу увагу приділяти розчищенню та посипці тротуарів і доріжок біля житлових будинків.

    За останню добу прибирати від снігу та посипати міські дороги виїхали 52 машини міського комунального підприємства «Управління по ремонту та експлуатації автошляхів» та інших підрядних підприємств, з них 16снігоочисної техніки, 28 піскорозкидачів та 8 навантажувачів, повідомляють  у департаменті комунального господарства та капітального будівництва Дніпропетровської міської ради. На цю годину комунальники використали 1 тисячу 445 тонн соляно-піщаної суміші та 93 тонни чистої солі. Роботи продовжуються і, за необхідності, триватимуть цілодобово. Комунальні служби міста звертаються до водіїв з проханням не залишати свої автомобілі на узбіччі вулиць і доріг міста, щоб не створювати затори і не заважати роботі снігоприбиральної техніки. За вказаний період працювали 7 снігоочисників комунального підприємства “Дніпропетровський електротранспорт”, які розчищали трамвайні колії, повідомляють на самому підприємстві.

    На комунальному підприємстві «Управління контролю за благоустроєм міста» звертаються  до власників приміщень, керівників підприємств та установ різних форм власності вчасно прибирати закріплені та прилеглі території, а також посипати пішохідні доріжки для безпечного руху пішоходів. Не виконання цих вимог вважається порушенням правил благоустрою міста і згідно з ст. 152 Адміністративного Кодексу України та «Правил благоустрою міста» за таке порушення передбачені штрафи від 340 до 1 тисячі 700 гривень.

    01.12.2014, 15:41