Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

Допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку відмінено.

  • Допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку відмінено. Про це повідомили в управлінні праці та соціального захисту населення Дніпропетровської міської ради. Згідно п.6 Постанови Кабінету Міністрів України від 25.06.2014 № 208  «Про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми» розділ «Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку» виключено. Виплату допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку призупинено для всіх отримувачів цієї допомоги.

    Вищезазначеною Постановою з 01.07.2014 передбачено:

    - об’єднання допомоги при народженні дитини та по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку в один вид допомоги – допомогу при народженні дитини;

    - встановлення виплати допомоги у розмірі 130 гривень (на наступні 12 місяців) для осіб, у яких закінчилась виплата допомоги при народженні першої дитини, що виплачувалась 24 місяці. Перерахунок допомоги з урахуванням доходу не передбачено. Додаткову інформацію щодо зазначеної виплати можна отримати в управлінні праці та соціального захисту населення Дніпропетровської міської ради за телефоном 745-56-57.

    04.08.2014, 12:14