Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

До Дніпропетровської міської ради звернулося понад 20 різних громадських організацій, благодійних фондів та об’єднань щодо проведення власних святкових заходів на День міста.

  • До Дніпропетровської міської  ради звернулося понад 20 різних громадських організацій, благодійних фондів та об’єднань щодо проведення власних святкових заходів на День міста. Про це повідомили в управлінні культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради.  Наприклад, редакція газети «Горожанин» спільно зі Школою усного рахування «Соробан» запропонували провести пізнавальний захід для дітей – чемніонат зі швидкого усного рахування, редакція газети «Наше місто» разом з громадською організацією «Клуб виноградарів Придніпров’я» пропонує організувати фестиваль – дегустацію різноманітних сортів винограду та зразків авторського вина. Запорізький обласний благодійний фонд «Злагода» хоче провести виставку-ярмарок витворів народного мистецтва та організувати флеш-моб «Національний прапор». Громадська організація «Яскрава країна» хотіла б провести фестиваль-конкурс оркестрів, інструментальних ансамблів і мажореток «Яскрава симфонія Придніпров’я – 2014», громадська організація «Кератив-Днепр»  – флеш-моб вагітних жінок, парад візочків,  фестиваль флористів. Асоціація рестораторів і готельєрів міста воліє організувати  декілька заходів: шоколадно-кофейний фестивалю «ChocoMocco», етнографічний тематичний фестиваль «Українське весілля» та свято-презентацію «Петриківський самовар» (презентація найбільшого в Україні самовару на відкритому вогні), зазначають в управлінні.

    Один із підприємців міста звернувся з пропозицією організувати ІV фестиваль по карвінгу «Кубок Дніпра», громадська організація «К-12» хоче провести «Молодіжний мистецький квартал», «Парад вишиванок» та відкрити шрифтову інсталяцію «ДНЕПР» на вул. Набережній Леніна (р-н будівлі готелю «Парус»). Рок-музиканти Дніпропетровська  запропонували провести ІІ міський рок-фестиваль «Дніпро-рок», додають в управлінні.

    З огляду на це управління культури та мистецтв міської ради пропонує містянам висловити своє бачення цьогорічного Дня міста. З пропозиціями та ініціативами щодо  святкових заходів можна звертатися до управління: e-mail: cultdnipro@gmail.com, тел. 744-35-65.

    День міста відзначається у Дніпропетровську у другі вихідні вересня. Цього року свято припадає на 13-14 вересня.

    19.08.2014, 17:22