Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

Дніпропетровські спортсмени братимуть участь у чемпіонаті Світу з п’ятибор’я серед юнаків, який проходитиме з 13 по 20 травня в Угорщині.

  • Дніпропетровські спортсмени братимуть участь у чемпіонаті Світу з п’ятибор’я серед юнаків, який проходитиме з 13 по 20 травня в Угорщині. Про це повідомили в управлінні у справах молоді та спорту Дніпропетровської міської ради. Право представляти Україну на таких престижних змаганнях дніпропетровці вибороли  на чемпіонаті України з сучасного п’ятиборства серед юнаків та дівчат, що проходив у Дніпропетровську.  Якщо наші спортсмени   покажуть високі результати і на світовій першості, вони братимуть участь у II юнацьких олімпійських іграх у Китаї. Окрім двох дніпропетровців Владислава Ридванського та Євгена Мухортова в Угорщині за можливість представляти Україну на олімпійських іграх боротимуться ще двоє п’ятиборців – з Києва та Луганська.  Загалом в II юнацьких олімпійських іграх у Китаї візьмуть участь 24 п’ятиборців з усього світу. Олімпійські ігри проходитимуть у місті Нанкін з 16 по 28 серпня 2014 року, зазначають в управлінні.

    Сучасне п’ятиборство -  вид спорту, в якому учасники змагаються у п’яти дисциплінах –конкур (подолання перешкод на конях), фехтування на шпагах, стрільба з пістолета, біг та плавання, додають в управлінні.

    29.04.2014, 12:58