Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

Дніпропетровські школи та позашкільні навчальні заклади на 100 % готові до нового навчального року.

  • Дніпропетровські школи та позашкільні навчальні заклади на 100 % готові до нового навчального року. Про це під час серпневої конференції педагогів повідомив міський голова Іван Куліченко. «Не зважаючи на складну економічну ситуацію ми вчасно і у повному обсязі підготувати всі школи та дитсадки  міста до нового навчального року. Є ще деякі робочі моменти, які ще треба вирішувати, проте вони не впливають на навчальний процес, 363 освітні заклади готові приймати дітей. Цього року разом з дніпропетровськими школярами навчатимуться діти зі сходу, зокрема, у дитсадки підуть близько 300 дітей, а до шкіл – понад 1 тисячу. За потреби, ми готові їх приймати і надалі», – сказав міський голова Іван Куліченко. За його словами, з 2008 року у дніпропетровську з’явилось 50 нових дошкільних навчальних заклади, цього року планується поновити роботу ще двох.

    На серпневій конференції було ухвалення рішення про новий формат навчання, це зроблено для того, щоб скоротити використання газу шляхом зменшення перебування учнів у школі у холодний період року. Дніпропетровські вчителі вирішили, що школи навчатимуться за 5-денним робочим тижнем. Осінні та весняні канікули збільшать, а навчальну програму надолужуватимуть шляхом дистанційного навчання. Кожна школа сама вирішуватиме у який саме спосіб проходитиме дистанційне навчання.

    На сьогодні у Дніпропетровську працюють 363 заклади освіти, з них 175 дошкільних навчальних заклади, де виховуються понад 35 тисяч дітей та 161 школа, де 1 вересня за парти сядуть близько 84 тисяч дітей, із них понад 10 тисяч  – першокласники.

    28.08.2014, 15:41