Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

Дніпропетровська юнацька збірна команда легкоатлетів виборола 6 золотих, 15 срібних та 8 бронзових медалей на юнацькому чемпіонаті України з легкої атлетики.

  • Дніпропетровська юнацька збірна команда легкоатлетів  виборола 6 золотих, 15 срібних та 8 бронзових медалей на юнацькому чемпіонаті України з легкої атлетики. Про це повідомили в управлінні у справах молоді та спорту Дніпропетровської міської ради. Змагання проходили у Києві 15-16 травня, у них взяли участь легкоатлети з усієї України.

    В управлінні зазначають, що домогтися перемоги нашим легкоатлетам було не просто, оскільки потрібно було не тільки посісти призове місце, а й виконати норматив, встановлений тренерською радою федерації легкої атлетики України. Впоралися із завданням 9 дніпропетровських легкоатлетів, завдяки цьому вони увійшли до складу збірної команди України, яка на початку червня братиме участь в Європейському  юнацькому олімпійському  фестивалі у Баку.  Якщо і на цих змаганнях дніпропетровські спортсмени переможуть, вони отримають право представляти Україну на других юнацьких Олімпійских Іграх у Китаї  у серпні цього року, зазначають в упралівлінні.

    Загалом на Чемпіонаті України дніпропетровські легкоатлети 29 разів підіймались на спортивний п’єдестал. Юлія Байрак отримала золоті медалі у метанні диска та метанні ядра, Руслан Валітов  виборов золото у метанні диска, Альона Белякова стала у цій дисципліні другою, Анастасія Іванова  посіла друге місце у метанні списа, Костянтин Литвиненко – срібний призер змагань у метанні молота. Нікіта Чесак отримав золоту медаль у бігу з бар’єрами, срібло з цієї спортивної дисципліни  вибороли  Олександр Клопенко та  Вікторія  Ступіна. Марія Сіней отримала золото у потрійних стрибках, Юлія Максименко зайняла перше місце у стрибках з жердиною, Павло Оголь отримав бронзу з стрибків у висоту -  його результат стрибок на 1 метр 96 сантиметрів. Срібні медалі завоювали дніпропетровські спринтери  Євген Кузнєцов, Катерина Гудкова та  Роман Фесенко, бронзу – Станіслав Коваленко, Катерина Гудкова, Дар’я Ставнича, зазначають в управлінні.

    19.05.2014, 14:27