Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

Дніпропетровська міська бібліотека створила спеціальний електронний додаток «DneprLibrary», завдяки йому власники смартфонів та планшетів можуть читати електронні книжки, дізнаватися про цікаві заходи у міських закладах культури та ставити он-лайн запитання бібліотекарям.

  • Дніпропетровська міська бібліотека створила спеціальний електронний додаток «DneprLibrary», завдяки йому власники смартфонів та планшетів можуть читати електронні книжки, дізнаватися про цікаві заходи у міських закладах культури та ставити он-лайн запитання бібліотекарям. Спеціальний додаток «DneprLibrary» завантажується абсолютно безкоштовно. Центральна міська бібліотека також має власний сайт, де містяться електронний он-лайн каталог бібліотечних фондів, рейтинги найцікавіших книг та віртуальна довідка. У Центральної міської бібліотеки є й власні сторінки в усіх соціальних мережах, зазначають в управлінні.

    В управлінні наголошують, що міська центральна бібліотека не тільки організовує дозвілля своїх відвідувачів, і й допомагає у складних ситуаціях. Зокрема, у бібліотеці можна безкоштовно отримати юридичну консультацію фахівців управління юстиції та пройти курси з англійської мови  і отримати сертифікат за програмою «Англійська 123». Для тих, хто вільно спілкується англійською, тут працює клуб розмовної англійської мови. У закладі також навчають комп’ютерній грамоті, проводять літературно-мистецькі заходи, уроки краси, різноманітні майстер-класи. В бібліотеці постійно проводять лекції про історію рідного краю, які читає відомий дніпропетровський краєзнавець Максим  Кавун. Для любителів культури та кіно у закладі працюють польські та слов’янські кіноклуби. Бібліотека також має ігрову консоль, за допомогою якої дорослі та діти можуть розважатись на танцювальному стимуляторі, грати в боулінг, бокс, пляжний футбол та ін. Для дітей у бібліотеці працює шаховий клуб та школа благородних манер, повідомляють в управлінні.

    Дніпропетровська міська бібліотека працює за адресою вул. Леніна, 23, тел. 745-05-57 або 740-37-11

    24.03.2014, 15:25