Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

Цього року у Дніпропетровську планується відновити роботу 2 дитячих садків-у Амур-Нижньодніпровському та Жовтневому районах.

  • Цього року у Дніпропетровську планується відновити роботу 2 дитячих садків-у Амур-Нижньодніпровському та Жовтневому районах. Про це під час прямої лінії повідомила заступник начальника управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради Людмила Чернишова. «В планах також створити 3 навчально-виховні комплекси  та відкрити 18 додаткових груп на 358 місць у вже діючих дитячих садках», – сказала Людмила Чернишова. Вона додала, що на сьогодні у дошкільних навчальних закладах міста виховується понад 35,5 тисяч дітей, це 97% дітей дошкільного віку.

    За словами заступника начальника управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради Людмили Чернишової, на сьогодні кожен дошкільний навчальний заклад має  власний сайт, на якому, можна дізнатися новини, проглянути фотогалерею, здійснити віртуальну подорож дитсадком, а також зареєструвати дитину в даний заклад. Єдина система реєстрації дітей в дошкільні заклади дає можливість контролювати кількість дітей в черзі  по місту і усуває можливість записувати  малечу у декілька дитячих садків.   Заступник начальника управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради Людмила Чернишова зазначила, що на сьогодні за допомогою електронної реєстрації батьки понад 6 тисяч 200 дітей вже подали заявки для відвідування дитсадка, дитячі садки готові прийняти 6 тисяч 572 вихованця. За її словами, сайти дошкільних закладів продовжують вдосконалювати,  відкривають сторіночки логопеда, фізінструктора, психолога, музичного керівника, тут  можна  також ознайомитися з методичною роботою, яка ведеться в дитячому саду. Є  і окремі сторіночки, де фахівці розповідають про особливості розвитку дітей різного віку.

    12.03.2014, 17:46