Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

Цього року до громадських робіт планують залучити 2 тисячі безробітних дніпропетровців.

  • Цього року до громадських робіт планують залучити 2 тисячі безробітних дніпропетровців. Про це під час прес-конференції повідомила начальник відділу управління праці та соціального захисту населення Дніпропетровської міської ради Віолета Губаревич. «Безробітні городяни, які долучаться до громадських робіт прибиратимуть та озеленюватимуть місто, працюватимуть кур’єрами, допомагатимуть бібліотекарям, інформуватимуть містян про порядок отримання субсидій», – зазначила  Віолета Губаревич. Вона наголосила, що громадські роботи оплачуються, за це працюючий отримуватиме щонайменше мінімальну зарплатню. Безробітні, що стоять на обліку у центрі зайнятості на час громадських робіт продовжуватимуть отримувати  допомогу по безробіттю.

    «Містяни, що бажають долучитись до громадських робіт мають звертатися у центр зайнятості за місцем мешкання. Там же вони підписують договір з роботодавцем. На сьогодні такі угоди вже уклали 100 безробітних. Згідно із законодавством,  особа може працювати на громадських роботах не більше ніж півроку», – сказала начальник відділу Дніпропетровського обласного центру зайнятості Наталія Селякова.

    Громадські роботи проводяться територіальним центром зайнятості  спільно з міською радою  з метою додаткової мотивації до праці та матеріальної підтримки безробітних. Фінансування  таких робіт проводиться  за рахунок коштів роботодавців, міського бюджету та фонду загальнообов’язкового державного страхування на випадок безробіття. Минулого року на громадських роботах було зайнято майже 750 дніпропетровців.

    10.04.2014, 14:47