Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

Чемпіонат України з кульової стрільби та виборола.

  • Дніпропетровська команда стала першою у командному заліку на Чемпіонаті України з кульової стрільби та виборола 6 золотих, 4 срібні і 2 бронзові медалі. Про це повідомили в управлінні у справах молоді та спорту Дніпропетровської міської ради.

    Чоловіча трійка команди спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву посіла 2 перших місця та одне друге. Жіноча трійка - здобула одне перше місце та два других. Окрім того, вихованці цього спортивного закладу, відзначилися і в особистих змаганнях: Олександра Роздоба завоювала срібло серед жінок, Андрій Колесніков став третім в індивідуальних змаганнях, Вікторія Царенкоотримала бронзову медаль в особистому заліку. Найкраще виступила Ольга Голубченко, вона стала абсолютною чемпіонкою, перемігши у всіх вправах жіночої гвинтівки. За результатами змагань Ольга Голубченко відібрана для участіу етапах Кубку Світу зі стільби, які проходитимуть уНімеччині та Словенії у червні, зазначають в управлінні.

    Чемпіонат України з кульової стрільби проходив у Львові з 22 по 26 квітня. У змаганнях взяли участь 32 команди з усієї України, додають в управлінні.

    30.04.2014, 14:08