Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

Бути обережними, відпочиваючи на природі.

  • Бути обережними, відпочиваючи на природі. З таким закликом напередодні травневих свят до мешканців міста звертаються в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення департаменту Дніпропетровської міської ради.  «Слід пам’ятати, що причиною лісової пожежі може стати необережно кинутий сірник або недопалок. Не залишайте вогнище без догляду. Місце для багаття має бути обкопаним навколо. Перед тим як залишити місце відпочинку, вогонь необхідно старанно загасити. Пам’ятайте, вогнища можна розпалювати лише в місцях, де відсутній хвойний молодняк»,- йдеться у зверненні.

    Опинившись в зоні лісової пожежі необхідно дотримуватися наступних правил: не тікати від полум’я, а долати крайку вогню проти вітру, закривши голову і обличчя одягом; з небезпечної зони виходити швидко, перпендикулярно напряму розповсюдження вогню; дихати повітрям, що знаходиться низько над поверхнею землі – воно менш задимлене; рота і носа прикривати одягом або шматком тканини, по можливості змоченої;

    бути обережним в місцях горіння високих дерев, вони можуть завалитися і травмувати;

    під час гасіння пожежі, не відходити далеко від доріг та просік, не випускати з уваги інших учасників гасіння. Після виходу із осередку пожежі повідомити місцеву адміністрацію та пожежну службу. Телефон рятувальної служби 101, додають в управлінні.

    22.04.2014, 14:17