Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

Бути обережними і дотримуватися правил користування газовими приладами закликав містян під час прямої телефонної лінії перший заступник голови правління-головний інженер ПАТ «Дніпрогаз» Юрій Безпрозваний.

  • Бути обережними і дотримуватися правил користування газовими приладами закликав містян під час прямої телефонної лінії перший заступник голови правління-головний інженер ПАТ «Дніпрогаз» Юрій Безпрозваний. «На щастя з початку року у місті не сталося нещасних випадків при використанні газу в побуті, тоді як в Україні в цілому зафіксовано 37 нещасних випадків, які забрали життя 37 людей. Нещасні випадки трапляються переважно через грубе порушення  правил користування газовими приладами. Люди самовільно втручаються в систему газопостачання або мають несправні системи димових і вентиляційних каналів», – зазначив Юрій Безпрозваний. За його словами, цього року аварійна служба ПАТ “Дніпрогаз” виявила 43 випадки, коли люди самовільно замінювали або переносили побутові газові прилади, а також 87 випадків — коли абоненти використовували не сертифіковані прилади або мали несправну автоматику системи безпеки. Крім того, працівники аварійної служби зафіксували 38 випадків порушення тяги в димових та вентиляційних каналах та 17 випадків наявності угарного газу в квартирах та будинках.

    З метою профілактики нещасних випадків ПАТ «Дніпрогаз» у квітні було проведено місячник щодо безпечного використання газу у побуті. «Цього разу в рамках місячника ми перш за все приділяли увагу дітям. Загалом провели інструктажі для більш ніж 48 тисяч учнів міста», – сказав Юрій Безпрозваний.

    Під час прямої телефонної лінії фахівець «Дніпрогазу» нагадав дніпропетровцям про  правила безпечного користування газовими приладами. «Слід перевіряти наявність тяги в димовому та вентиляційному каналах перед включенням газового приладу та під час його роботи, не залишати без нагляду працюючі газові прилади, не сушити речі над газовою плитою. Не можна облаштовувати витяжні вентилятори у приміщеннях, де встановлені газові прилади з відводом продуктів згорання у димохід. Відчувши запах газу, слід терміново телефонувати за номером 104», – додав Юрій Безпрозваний.

    У Дніпропетровську 5 тисяч 834 газифікованих житлових будинків.

    15.05.2014, 9:33