Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

Близько 400 книг передали представники Дніпропетровської молодіжної ради центру допомоги переселенцям «Допомога Дніпра».

  • Близько 400 книг передали представники Дніпропетровської молодіжної ради центру допомоги переселенцям «Допомога Дніпра». Про це повідомили в управлінні у справах молоді та спорту Дніпропетровської міської ради. Молодь міста збирала книжки два тижні, серед зібраного література різних жанрів як для дітей так і для дорослих, єдине обмеження –не приносити книжки про війну. Окрім книг волонтери постійно збирають гуманітарну допомогу для  переселенців – предмети меблів, побутову техніку та продукти харчування. Працюють волонтери і у самому  центрі допомоги переселенцям  – прибирають приміщення та розважають дітлахів, доки їх батьки поновлюють документи, влаштовуються на роботу тощо. Надають допомогу активісти молодіжної ради і пораненим солдатам та тим, хто перебуває у зоні АТО. Для них збирають необхідні ліки,  предмети особистої гігієни, одяг, взуття, продукти харчування  та інше. Про збір необхідних медикаментів та речей активісти повідомляють на своїй сторінці в контакті https://vk.com/dnepr.molod.rada . На ній же активісти звертаються з відкритими листами за допомогою до містян та підприємств міста Зокрема, сьогодні волонтери розмістили у себе на сторінці лист-звернення до дніпропетровців не залишатися осторонь трагічних подій в Україні та допомагати нужденним. На лист вже відгукнулись деякі магазини одягу та побутової техніки і надали центру переселенців зубні пасти, зубні щітки та продукти харчування, зазначають в управлінні.

    На сьогодні у центрі «Допомога Дніпра» працюють близько 700 волонтерів Дніпропетровської молодіжної ради, додають в управлінні.

    11.08.2014, 14:51