Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

Близько 300 сімей-переселенців з дітьми взято під соціальний супровід спеціалістами районних центрів соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді.

  • Близько 300 сімей-переселенців з дітьми взято під соціальний супровід спеціалістами районних центрів соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді. Про це під час прес-конференції повідомила директор міського центру  соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Інна Фатнєва. «З цими родинами ми підписали договір і будемо надавати їм допомогу доти, доки вони потребуватимуть. Зараз цим сім’ям допомагають оформляти документи на соціальну допомогу, за потреби направляють до лікарень, навчальних закладів  та сприяють у працевлаштуванні», – сказала Інна Фатнєва. Вона також додала, що центри соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді допомагає і тим, хто не перебуває під соціальним супроводом. Зокрема, разом із управлінням освіти та науки Дніпропетровської міської ради до дитсадків та шкіл міста влаштовано близько 1,5 тисячі дітей-переселенців.

    За словами Інни Фатнєвої, співробітники міського центру чергують у центрі допомоги переселенцям, щоденно 2 спеціалісти центру надають інформаційну та психологічну допомогу прибулим із зони АТО. «Усі переселенці, які прибувають до Дніпропетровська можуть звертатися до центрів соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, відділення працюють у кожному районі міста, або за телефоном 772-30-64 з 9.00 до 18.00», – додала Інна Фатнєва.

    На сьогодні у дніпропетровському центрі «Допомога Дніпра»  зареєструвалось понад 11 тисяч переселенців із зони АТО.

    02.09.2014, 15:26