Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

96 підлітків пройшли спеціальні тренінги, направлені на профілактику наркоманії, алкоголізму та небезпечної сексуальної поведінки.

  • 96 підлітків пройшли спеціальні тренінги, направлені на профілактику наркоманії, алкоголізму та небезпечної сексуальної поведінки. По це під час прес-конференції повідомила директор Дніпропетровського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Інна Фатнєва. «Такі заняття проводяться в рамках соціального проекту, який стартував у вересні минулого року. З дітьми від 14 до 18 років працюють спеціалісти міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та представники громадських організацій, які перед цим отримали відповідні знання на спеціалізованих курсах. У кожній групі займається 6-10 дітей із неблагополучних сімей та дитбудинків, до занять долучають і діти, що знаходяться на обліку у кримінальній міліції», – зазначила Інна Фатнєва. За її словами, тренінги складаються з восьми групових модулів, за необхідності, підліткам надаються індивідуальні консультації. «Заняття проводяться за американською системою «Вуличний розумник» – цей формат передбачає ігрову та інтерактивну форму виховання.  Для відвідування занять використовують систему заохочень – організовують походи у кіно, кафе та поповнення рахунку для телефонів. Окрім лекцій є  і практичні заняття, наприклад, діти відвудують лікарні та клініку, дружню до молоді, де спілкуються зі своїми однолітками, які страждають від наркоманії та алкоголізму», – додала тренер проекту, провідний спеціаліст міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Божко. За її словами, тренінги вже дають позитивні результати, зокрема, декілька слухачів, які пройшли навчання хочуть стати волонтерами і допомагати таким, як  вони.

    Заняття тривають – зараз тренери працюють з двома групами підлітків.

    Пілотний проект, направлений на профілактику наркоманії, алкоголізму та небезпечної сексуальної поведінки повністю фінансується Американською компанією «USAID RESPON». Окрім Дніпропетровська  він реалізується у Львівській, Одеській та Миколаївській областях.  Пілотний проект розрахований на 2 роки.

    03.06.2014, 14:35