Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

9 квітня о 13.00 у Дніпропетровському Будинку мистецтв стартує мистецька патріотична акція «Створи свою писанку до Великодня!».

  • 9 квітня о 13.00 у Дніпропетровському Будинку мистецтв (вул. Філософська, 23) стартує мистецька патріотична акція «Створи свою писанку до Великодня!». Про це повідомили в управлінні культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради. Захід відбудеться за участю заступника міського голови Ірини Зайцевої.

    Для створення писанок разом з майстрами писанкарства запрошено мистецьку спільноту нашого міста, представники якої народилися у різних регіонах України (Середня Наддніпрянщина, Прикарпаття, Північне Причорномор’я, Поділля, Чернігівщина, Полтавщина, Слобожанщина, Полісся). Зокрема, до акції долучаться заслужений артист України Євген Токолов, заслужений архітектор Володимир Положій, художники Василь Тевяшов, Олександр Рєзнік, В’ячеслав Юрченко, оперна співачка Олеся Задорожня, редактор газети «Днепр вечерний» Ірина Авраменко, професор Галина Євсєєва, бібліотекар Наталя Звягіна, бандуристка Юлія Комишан та інші.  Кожен з них розписуватиме свою писанку, характерну для етнографічного регіону місця свого народження з характерними традиційними народними орнаментами писанкарства.  Результатом роботи стане символічна карта України з розміщеними на ній писанками всіх регіонів нашої держави, зазначають у Будинку мистецтв.

    Мистецька патріотична акція «Створи свою писанку до Великодня!» проводиться з метою популяризації народного мистецтва в різних його проявах.

    08.04.2015, 15:56

Нет комментариев

Еще нет комментариев.

Добавление комментария