Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

8 серпня о 12.00 відбудеться нагородження переможців Відкритого турніру з кінного спорту пам’яті заслуженого працівника культури Людмили Китаєвої.

  • 8 серпня о 12.00 на базі спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з кінного спорту (вул. Передова, 775-а) відбудеться нагородження переможців Відкритого турніру з кінного спорту пам’яті заслуженого працівника культури Людмили Китаєвої. Про це повідомили в управлінні у справах молоді та спорту Дніпропетровської міської ради.

    На змагання з’їхались близько 120  спортивних пар кінного спорту з Дніпропетровської, Запорізької, Донецької, Луганської, Полтавської та Харківської області. У програмі заходу дві дисципліни кінного спорту: подолання перешкод та виїздка (вища школа верхової їзди), зазначають в управлінні.

    Відкритий чемпіонат міста з кінного спорту проводиться понад 20 років з метою набуття спортсменами стартового досвіду та виявлення кращих пар для участі у національних змаганнях.

    Людмила Андріївна Китаєва упродовж багатьох років була директором спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву. Разом зі своїм чоловіком стояла у витоків розвитку  кінного спорту у Дніпропетровську.

    07.08.2014, 16:23

Нет комментариев

Еще нет комментариев.

Добавление комментария