Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

8 перших, 3 других та 1 третє місце – такий результат перемог вихованців дніпропетровської школи класичного танцю за останні два місяці на трьох міжнародних та всеукраїнських танцювальник конкурсах.

  • 8 перших, 3 других та 1 третє місце – такий результат перемог  вихованців дніпропетровської школи класичного танцю за останні два місяці на трьох міжнародних та всеукраїнських танцювальник конкурсах. Про це під час прес-конференції повідомила директор школи Олена Дубровина. «З жовтня по листопад ми взяли участь у трьох конкурсах – у ХХ Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі «Артек-Карпати-Буковель», ІІІ Всеукраїнському фестивалі сучасного танцю «Totem Dance Festivale» та у  IV Українському телевізійному конкурсі танцю «Ритми майбутнього». Останній – є відбірковим етапом на міжнародний конкурс класичної та сучасної хореографії «Мысль-Поток». У конкурсі «Ритми майбутнього» взяли участь  більше 1 тисячі 300 конкурсантів, наші ж дівчата були кращими», – зазначила Олена Дубровина. Вона додала, що вихованка школи класичного танцю 9-річна Єва Грицак виборола перемогу у своїй віковій номінації та зможе безкоштовно взяти участь у  конкурсі «Мысль-Поток». «Участь у подібних конкурсах це додатковий досвід та розвиток наших вмінь, оскільки ми також відвідуємо майстер-класи відомих у всьому світі танцівників, зокрема, я побувала на майстер-класі  відомого у всьому світі хіп-хопера», – сказала Єва Грицак.

    «Всі переможці навчаються в дніпропетровській  школі класичного танцю. Доречі, вона є єдиною в нашому місті   і сьогодні її відвідують 91 учень віком від 6 років до 16 років. З 9-10 років дітей починають навчати за програмою артистів балету, до цього вони проходять підготовчу програму,» зазначила заступник начальника управління культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради Людмила Кудряшова.

    Дніпропетровська дитяча школа класичного танцю працює з 1995 року.

    04.12.2014, 18:03