Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

8 квітня об 11.00 відбудеться прес-конференція щодо проведення ІІ етапу Кубка Федерації автомобілістів України з кантрі-кросу для квадроциклів «Cam-Am Дніпропетровськ».

  • 8 квітня об 11.00 у приміщенні Дніпропетровської міської ради (просп. К. Маркса, 75, біла зала) відбудеться прес-конференція начальника управління у справах молоді та спорту Дніпропетровської міської ради Руслана Буленка щодо проведення ІІ етапу Кубка Федерації автомобілістів України з кантрі-кросу для квадроциклів «Cam-Am Дніпропетровськ». Прес-конференція відбудеться за участю співорганізатора змагань, члена Всеукраїнської організації автомобільного спорту України Сергія Хомяка.

    ІІ етапу Кубка Федерації автомобілістів України з кантрі-кросу для квадроциклів «Cam-Am Дніпропетровськ» проходитиме 12 квітня на аеродромі Дніпропетровського  авіаспортклубу. Змагання у Дніпропетровську є другим етапом Кубку України 2014 року з  кантрі-кросу для квадроциклів «Ukrainian Cross-Country». На сьогодні заявки на участь у змаганнях подали близько 40 спортсменів з різних областей України, у тому числі і діти віком від 8 до 13 років.

    07.04.2014, 15:31

Нет комментариев

Еще нет комментариев.

Добавление комментария