Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

70 юних спортсменів Дніпропетровська посіли призові місця на Всеукраїнському турнірі з художньої гімнастики в пам’ять гімнастки Наталії Синіциної.

  • 70 юних спортсменів Дніпропетровська посіли призові місця на Всеукраїнському турнірі з художньої гімнастики в пам’ять гімнастки Наталії Синіциної. Про це повідомили в управлінні у справах молоді та спорту Дніпропетровської міської ради.

    Загалом у змаганнях взяли участь 150 дітей від 6 до 15 років із Дніпропетровська, Павлограду, Кривого Рогу, Нікополя, Дніпродзержинська та Лозової. Переможців обирали у кожній віковій категорії. Головним суддею на змаганнях була заслужений тренер України, суддя міжнародної категорії Наталія Єрьомєна. Володарі І, ІІ, та ІІІ місць отримали медалі. Кубками та грамотами нагородили кожного учасника змагань, зазначають в управлінні.

    Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики пам’яті Наталії Синіциної проходив  вперше з метою популяризації цього виду спорту. Ініціатором проведення змагань виступила Людмила Гриценко – вчитель фізкультури середньої загальноосвітньої школи №6, яка разом з Наталією Синіциною займалась художньою гімнастикою в одній спортивній школі, додають в управлінні.

    15.05.2014, 9:32