Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

617 тисяч 560 гривень буде виділено з міського бюджету на поховання військовослужбовців, загиблих під час антитерористичної операції у східних регіонах та надання щомісячної матеріальної допомоги їх родинам.

  • 617 тисяч 560 гривень буде виділено з міського бюджету на поховання військовослужбовців, загиблих під час антитерористичної операції у східних регіонах та надання щомісячної матеріальної допомоги їх родинам. Таке рішення сьогодні ухвалив виконком Дніпропетровської міської ради. « 417 тисяч 560 гривень ми передбачили на виплату щомісячної матеріальної допомоги родинам загиблих. Це важливе і необхідне рішення, адже військовослужбовці віддали своє життя за незалежність нашої держави. З 1 вересня щомісячну матеріальну допомогу отримуватимуть понад 30 родин. Її розмір – 1 тисяча 898 гривень», – зазначив міський голова Іван Куліченко.

    200 тисяч гривень буде направлено на оплату витрат ритуальних послуг та поминальних обідів, повідомляють в управлінні праці та соціального захисту населення Дніпропетровської міської ради. Кошти на поховання та матеріальну допомогу виділені за рахунок перерозподілу загального фонду міського бюджету. Ухвалене рішення розповсюджується на військовослужбовців та їх родини -мешканців Дніпропетровська, зазначають в управлінні.

    20.08.2014, 15:48