Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

6 листопада о 14.00 у виставковій залі Національної спілки художників України відбудеться урочисте відкриття відкритого арт-проекту «Натюрморт – від класики до модерну».

 • 6 листопада о 14.00 у виставковій залі Національної спілки художників України (вул. Набережна Леніна, 11) відбудеться урочисте відкриття відкритого арт-проекту «Натюрморт  -  від класики до модерну». Про це повідомили в управлінні культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради. Захід відбудеться за участю заступника міського голови Ірини Зайцевої.

  Цього дня арт-проект стартуватиме на восьми різних майданчиках, де будуть представлені понад 500 художніх робіт, присвячених такому жанру образотворчого мистецтва як натюрморт. Це роботи професійних художників,  вихованців  художніх  шкіл та студій, студентів та школярів. Зокрема, у виставковій залі Національної спілки художників України будуть представлені роботи художників-членів спілки, зазначають в управлінні.

  О 15.00 – відбудеться відкриття виставки у музеї «Літературне Придніпров’я» (пр. К. Маркса, 64) Виставляються дитячі студії образотворчого мистецтва, дитячі художні школи, школи мистецтв.

  О 15.30 – відкриття виставки у картинній галереї «Телега» (вул. Короленка, 15), на якій будуть представлені роботи викладачів дитячої художньої школи №1.

  О 16.00 – відкриття виставки в музеї Українського живопису (площа Червона, 5А), де виставлені картини студентів та викладачів художнього відділення театрально-художнього коледжу.

  О 16.30 – відкриття виставки у виставковій   залі  Національної   спілки   архітекторів   України (вул. К.Лібкнехта, 1), де будуть представлені роботи членів Спілки архітекторів.

  О 17.00 – відкриття виставки у Дніпропетровському   художньому музеї (вул. Шевченка, 21), в експозиції роботи з архівів музею.

  О 17.30 – відкриття виставки у Дніпропетровському  історичному  музеї  ім. Яворницького (Діорама, пр.К.Маркса, 16). Виставляються роботи фотохудожників міського фотоклубу «Автор».

  О 18.00 – відкриття виставки у Палаців студентів ДНУ (парк Т.Г. Шевченка), де будуть представлені роботи студентів ДНУ ім. Гончара та Академії будівництва та архітектури.

  05.11.2014, 14:16

Нет комментариев

Еще нет комментариев.

Добавление комментария