Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

6 березня у приміщенні Дніпропетровської міської ради відбудеться прес-конференція щодо надання субсидії на житлово-комунальні послуги.

  • 6 березня о 10.00 у приміщенні Дніпропетровської міської ради (просп. Карла Маркса, 75, біла зала) відбудеться прес-конференція заступника начальника відділу управління праці та соціального захисту населення Дніпропетровської міської ради Наталії Сушкевич щодо надання субсидії на житлово-комунальні послуги.

    Субсидія призначається за наявності різниці між розміром плати за житлово-комунальні послуги в межах норм споживання (з урахуванням пільг) і обсягом визначеного Кабінетом Міністрів України обов’язкового відсотка платежу. Норма володіння чи користування загальною площею житла та нормативи користування комунальними послугами встановлюються виходячи з 21 кв. метра на наймача і кожного зареєстрованого  в житловому  приміщенні  та додатково 10,5 кв. метра на всіх зареєстрованих.

    Сім’ї, яким призначена субсидія, сплачують за житлово-комунальні послуги 15% середньомісячного сукупного доходу. Сім’ї пенсіонерів та інших непрацездатних громадян сплачують  за житлово-комунальні послуги 10% середньомісячного сукупного доходу, зазначають в управлінні праці та соціального захисту населення міськради.

    05.03.2014, 17:54

Нет комментариев

Еще нет комментариев.

Добавление комментария