Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

6 березня о 14.00 у приміщенні середньої школи № 143 відбудуться фінальні змагання шкіл Ленінського району в рамках ІІ етапу міської дитячо-юнацької шкільної баскетбольної ліги.

  • 6 березня о 14.00 у приміщенні середньої школи № 143 (вул. Коробова, 3-д), відбудуться фінальні змагання шкіл Ленінського району  в рамках ІІ етапу міської дитячо-юнацької шкільної баскетбольної ліги. Про це повідомили в управлінні у справах молоді та спорту Дніпропетровської міської ради.

    Змагання міської дитячо-юнацької шкільної баскетбольної ліги проводяться за віковими групами: група «А» – старший вік (1999 р.н. і молодше, хлопчики і дівчата); група «Б» – молодший вік (2003 р.н. і молодше, хлопчики і дівчата). До участі в змаганнях допускаються команди юнаків та дівчат учбових закладів, ліцеїв, інтернатів та інші, що подали офіційну заявку. Склад команд кожного туру до 14 осіб (12 гравців + 2 тренери).

    Команді переможцю міської дитячо-юнацької шкільної баскетбольної ліги у кожній віковий групі присвоюється звання «Переможець міської дитячо-юнацької шкільної баскетбольної ліги» і команда нагороджується кубком та дипломом І ступеня. Команди, що займуть II і III  місця, нагороджуються кубками та дипломами відповідних ступенів.

    Міська дитячо-юнацька шкільна баскетбольна ліга проводиться у три етапи (фінальні ігри відбудуться у квітні) з метою популяризації у місті  баскетболу та  формування здорового способу життя серед молоді; підвищення майстерності юних баскетболістів; підвищення рухової активності та зміцнення здоров’я учнів; популяризації серед молоді Чемпіонату «ЄвроБаскет 2015».

    05.03.2014, 17:33

Нет комментариев

Еще нет комментариев.

Добавление комментария