Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

55 музичних інструментів придбано цього року для музичних шкіл міста.

  • 55 музичних інструментів придбано цього року для музичних шкіл міста. Про це  повідомили в управлінні культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради. Серед придбаних інструментів 14 народних, 31 струнний, 7 духових та 3 фортепіано. За вказаний період купили звукову апаратуру в музичні школи №6 і №7 та у школу мистецтв ім. Б. Гмирі. Окрім того, відремонтовано 27 музичних інструментів, зазначають в управлінні.

    В управлінні наголошують, що на сьогодні у музичних школах міста навчається 6 тисяч 700 дітей. Найбільшою популярністю серед учнів користуються гра на фортепіано, на цьому відділенні навчається близько 2 тисяч 600 юних музикантів,  на другому місці за популярністю – народні інструменти, їх опановують понад 1, 5 тисячі дітей, на третьому місці  – вокал, співати вчаться понад 850 школярів. Зростає інтерес дітей  до духових інструментів. Окрім того, цього року вперше у трьох музичних школах відкрито класи з гри на цимбалах, додають в управлінні.

    В управлінні кажуть, щоб продемонструвати таланти учнів музичних шкіл у місті щорічно проводиться безліч конкурсів та фестивалів. Серед них фестиваль «Молодь розправляє крила», хорові всеукраїнські фестивалі «Від Різдва до Різдва» та «Пасхальні піснеспіви», фестиваль української музики та співу ім. Штогаренка, конкурс українсько-польської музики ім. Шопена. У місті також проводять 2 фестивалі, які мають статус всеукраїнських – фестиваль вокального мистецтва ім. Гмирі та фестиваль юних баяністів-акардеоністів ім. Різоля.

    На сьогодні у Дніпропетровську працює 17 музичних шкіл та 2 школи мистецтв.

    08.10.2014, 13:39