Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

5 жовтня о 13.00 на відкритому майданчику ТЦ «Метро» відбудеться Фінальний раунд Національної серії з дрифту «DRIFT Edition».

  • 5 жовтня о 13.00 на відкритому майданчику ТЦ «Метро» (Запорізьке шосе) відбудеться Фінальний раунд Національної серії з дрифту «DRIFT Edition». Про це повідомили в управлінні у справах молоді та спорту Дніпропетровської міської ради.

    У змаганнях візьмуть участь близько 20 автогонщиків із Києва, Харкова та Одеси. Вони змагатимуться на спортивних автомобілях долаючи різкі повороти та заноси. Переможці змагань отримають кубки, медалі та грамоти. Організатори також підготували для відвідувачів заходу показові виступи майстрів мотоекстриму. Під час змагань громадські організації збиратимуть гуманітарну допомогу та кошти на потреби бійців АТО, зазначають в управлінні.

    Організатори проведення Фінального раунду Національної серії з дрифту «DRIFT Edition» -  організація «DRIFT Edition», Автомобільна Федерація України та управління у справах молоді та спорту Дніпропетровської міської ради, повідомляють в управлінні.

    Дріфт – швидкісне проходження поворотів в керованому заносі машини. Унікальність змагань полягає в тому, що при оцінці виступу гонщика враховується траекторія проходження повороту, кут заносу автівки, видовищність, стиль та швидкість, додають в управлінні.

    03.10.2014, 14:59

Нет комментариев

Еще нет комментариев.

Добавление комментария