Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

4 липня о 17.00 на алеї поруч з фестивальним майданчиком центрального парку ім. Л. Глоби стартує Олімпійський день бігу.

  • 4 липня о 17.00 на алеї поруч з фестивальним майданчиком центрального парку ім. Л. Глоби стартує Олімпійський день бігу. Про це повідомили в управлінні у справах молоді та спорту Дніпропетровської міської ради. Привітає учасників спортивного свята заступник міського голови Ірина Зайцева.

    У заході візьмуть участь представники органів державної влади та органів місцевого самоврядування, державних установ та громадських організацій, відомі спортсмени та тренери, учні спортивних шкіл, студентська молодь та любителі спорту — загалом понад 1 тисячу учасників. У програмі: забіги на дистанції 500 метрів, у яких прийматимуть участь дівчата, жінки та чоловіки-ветерани спорту; забіги на 1000 метрів, до яких долучаться чоловіки. Спортивне свято супроводжуватиметься конкурсом малюнків на олімпійську тематику, а також змаганням з флорболу (командний вид спорту, грається пластиковим м’ячем, удари по якому наносяться ключкою. Ціль гри – забити м’яч у ворота суперника). О 18.45 проходитиме церемонія нагородження переможців та учасників Олімпійського дня бігу,  зазначають в управлінні.

    Організатори акції – Національний олімпійський комітет,  управління у справах молоді та спорту міської ради та федерація легкої атлетики. Олімпійський день бігу  проходить в усьому світі на честь заснування Міжнародного Олімпійського комітету (23 червня 1894 року).Захід проводиться з метою популяризації фізичної культури, спорту, олімпійського руху та пропаганди здорового способу життя, додають в управлінні.

    03.07.2014, 9:35

Нет комментариев

Еще нет комментариев.

Добавление комментария