Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

4 квітня об 11.00 відбудеться нагородження переможців Турніру на Кубок Дніпропетровської міської ради.

  • 4 квітня об 11.00 у приміщенні Дніпропетровської міської ради (просп. К. Маркса, 75, кім. 724) відбудеться нагородження переможців Турніру на Кубок Дніпропетровської міської ради. Про це повідомили в управлінні у справах молоді та спорту Дніпропетровської міської ради. Привітає переможців заступник міського голови Ірина Зайцева.

    У змаганні з Міні-футболу взяли участь 7 команд. Перемогу здобула команда з Національного гірничого університету, друге місце посіла команда з Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, третє – команда з Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту ім. академіка В. Лазаряна. У змаганні з Баскетболу взяли участь 6 команд. Перше місце посіла команда з Національного гірничого університету, друге місце – команда з Дніпропетровського монтажного технікуму, трете місце поділили команди з Дніпропетровського державного аграрного університету та Національної металургійної академії України. У змаганні з Волейболу взяли участь 9 команд. Перемогу виборола команда з Дніпропетровського державного інституту фізичної культури і спорту, друге місце посіла команда з Дніпропетровського коледжу технологій та дизайну, трете місце – команда з Дніпропетровського вищого училища фізичної культури.

    Турнір на Кубок Дніпропетровської міської ради проходив з 27 лютого по 28 березня серед студентів вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації з таких ігрових видів спорту як міні-футбол,баскетбол, волейбол. Такий турнір пройшов у місті вперше і був направлений на популяризацію футболу, баскетболу та волейболу серед молоді.

    03.04.2014, 16:23

Нет комментариев

Еще нет комментариев.

Добавление комментария