Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

4 червня о 9.00 у середній загальноосвітній школі № 21 відбудеться відкриття пришкільного табору.

  • 4 червня о 9.00 у середній загальноосвітній школі № 21  (вул. Комсомольська,51-а) відбудеться відкриття пришкільного табору. Про це повідомили в управлінні освіти та науки Дніпропетровської міської ради. Захід відбудеться за участю заступника міського голови Олени Лозенко.

    З 4 червня у пришкільних таборах розпочинається перша зміна, з цього дня почнуть працювати 127 таких таборів. Під час першої зміни планується оздоровити 8 тисяч 101 дитину.  У пришкільних таборах для них буде організовано дозвілля – працюватимуть творчі гуртки, проводитимуться  різноманітні ігри та конкурси.  Також діти відвідуватимуть театри, бібліотеки, парки та ходитимуть на екскурсії. У таборах з денним перебуванням школярі матимуть трьохразове харчування. Середня вартість денного раціону харчування від 30  до 30,6 гривні. 50% цієї суми сплачує місцевий бюджет, 50% – батьки, зазначають в управлінні.

    Пришкільні табори працюватимуть у три зміни. Загалом цього року в пришкільних таборах міста планується оздоровити понад 10 тисяч дітей, додають в управлінні.

    03.06.2014, 14:34

Нет комментариев

Еще нет комментариев.

Добавление комментария