Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

30 травня о 13.00 у Будинку мистецтв відбудеться відкриття виставки дитячого малюнку.

  • 30 травня о 13.00 у Будинку мистецтв  (вул. Філософська, 23) відбудеться  відкриття виставки дитячого малюнку. Про це повідомили в управлінні культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради.

    В екпозиції понад 200 робіт 138 юних художників дитячих студій образотворчого мистецтва. На виставці планується провести конкурс на кращий малюнок, відбудеться також пленер юних художників, конкурс малюнків на асфальті, демонстрація фільмів юних кінематографістів із кіноцентру «Веснянка», виступи літераторів та музикантів. Учасники та гості заходу матимуть змогу познайомитися з роботами відомого художника Володимира Любарського, який ілюстрував першу книжку дніпропетровського письменника Олексія Крилова «Кот Василий». Гостями свята стануть колеги та родичі письменника Олексія Крилова та художника Володимира Любарського, зазначають в управлінні.

    Виставка працюватиме протягом червня з 10.00 до 17.30, окрім суботи та неділі. Виставка проводиться в рамках арт-фестивалю «Мрії мого дитинства».  Арт-фестиваль у Будинку мистецтв проводиться вдруге з метою естетичного виховання дітей, додають в управлінні.

    29.05.2014, 14:10

Нет комментариев

Еще нет комментариев.

Добавление комментария