Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

30 січня о 14.30 відбудеться розширене засідання на якому обговорюватимуть законопроект «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні».

  • 30 січня о 14.30 в управлінні розвитку підприємництва та інвестицій (просп. ім. Газети «Правда», 42, 5 поверх, конференц-зал) відбудеться розширене засідання Дніпропетровської обласної та міської координаційних рад з питань розвитку підприємництва, на якому обговорюватимуть законопроект «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні». Про це повідомили у департаменті промисловості, підприємництва та інвестицій Дніпропетровської міської ради. Захід відбудеться за участю першого заступника міського голови Анатолія Крупського.

    У засіданні візьмуть участь представники обласних та міських громадських об’єднань підприємців та бізнесу. Вони говоритимуть про внесення  пропозицій до проекту Закону України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні», а також новий Порядок формування та  повноваження консультативно-дорадчих органів підприємців; підтримку зовнішньоекономічної діяльності підприємств, налагодження співпраці з країнами ЕС; умови кредитування та сертифікації продукції; створення центрів інноваційних розробок тощо. Усі напрацьовані під час засідання пропозиції будуть передані до профільного комітету Верховної Ради України, зазначають у департаменті.

    28.01.2015, 16:37

Нет комментариев

Еще нет комментариев.

Добавление комментария