Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

30 березня з 17.00 до 23.00 по вул. Щорса, вул. Херсонській, вул. Свєтлова, пров. Ушинського, вул. Леніна (від вул. Чкалова до вул. Щорса), вул. Свердлова (від просп. Кірова до вул. Херсонської), вул. Ульянова (від просп. Кірова до вул. Свєтлова) буде перекрито рух транспорту.

  • 30 березня з 17.00 до 23.00 по вул. Щорса, вул. Херсонській, вул. Свєтлова, пров. Ушинського, вул. Леніна (від вул. Чкалова до вул. Щорса), вул. Свердлова (від просп. Кірова до вул. Херсонської), вул. Ульянова (від просп. Кірова до вул. Свєтлова) буде перекрито рух транспорту у зв’язку з проведенням на стадіоні «Дніпро-Арена» футбольного матчу між командами «Дніпро» (Дніпропетровськ) та «Динамо» (Київ). Про це повідомили у департаменті взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної та оборонної роботи і з питань надзвичайних ситуацій Дніпропетровської міської ради.

    З метою забезпечення перевезення пасажирів після закінчення футбольного матчу буде організовано роботу громадського транспорту до 00.00, зазначили в департаменті транспорту та зв’язку Дніпропетровської міської ради

    З 15.00 до 23.00  на території, прилеглій до стадіону «Дніпро-Арена», а також у центральній частині міста буде заборонено торгівлю( в тому числі і виносну) алкогольними, слабоалкогольними та безалкогольними напоями у скляній тарі, зазначають у  департаменті споживчого ринку і сфери послуг Дніпропетровської міської ради.

    28.03.2014, 13:46

Нет комментариев

Еще нет комментариев.

Добавление комментария