Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

3 червня о 14.00 відбудеться урочиста церемонія підведення підсумків міського конкурсу “Інтелект — Творчість — Успіх ”.

  • 3 червня о 14.00 у Палаці студентів Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара (пл. Шевченко, 1) відбудеться урочиста церемонія підведення підсумків міського конкурсу “Інтелект — Творчість — Успіх ” на кращу науково-практичну розробку за замовленням роботодавців. Конкурс проводився серед студентів-старшокурсників, аспірантів та молодих науковців. Про це повідомили в управлінні освіти та науки Дніпропетровської міської ради. Привітає переможців конкурсу міський голова Іван Куліченко.

    На захід запрошені ректори та проректори з науково-дослідної роботи вищих навчальних закладів міста, представники обласної та міської рад молодих вчених, керівники провідних організацій, підприємств, установ та бізнес-структур міста, представники Французького культурного центру «Альянс-Франнсез», студентська молодь.

    Цього навчального року у конкурсі взяли участь 2 тисячі 750  студентів, науковою роботою яких керували 195 докторів та кандидатів наук. Захист 120 фінальних робіт відбувся за 8 номінаціями: соціально-значимі проекти, сучасні технології енергозбереження, будівництво та архітектура, екологічні проблеми та шляхи їх вирішення,  техніка і виробництво, захист інтелектуальної власності, інноваційні проекти майбутнього. Експертна комісія та журі конкурсу обрали 65 робіт, автори яких отримають від роботодавців грошові премії та дипломи фіналістів, зазначають в управлінні.

    Міський конкурс “Інтелект — Творчість — Успіх ” проводиться з 2002 року Дніпропетровською міською організацією роботодавців за підтримки управління освіти та науки міської ради під патронатом міського голови Івана Куліченка. Мета конкурсу — залучення студентської молоді до активної участі у науково-дослідній роботі, підвищення престижності інтелектуальної праці, сприяння формуванню гідного кадрового поповнення для організацій, підприємств та бізнес-структур міста, додають в управлінні.

    02.06.2014, 14:31

Нет комментариев

Еще нет комментариев.

Добавление комментария