Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

28 лютого об 11.00 у спортивній залі спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву № 6 стартує другий етап студентської ліги з дзюдо.

  • 28 лютого об 11.00 у спортивній залі спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву № 6 (пр. ім. газети “Правда”, 36д)  стартує другий етап студентської ліги з дзюдо. Про це повідомили в управлінні у справах молоді та спорту Дніпропетровської міської ради.

    У заході візьмуть участь студенти – дзюдоїсти з вищих навчальних закладів Дніпропетровська, загалом близько 80 спортсменів. Переможців нагородять дипломами, медалями та кубками, зазначають в управлінні.

    У першому етапі студентської ліги з дзюдо, який проходив у листопаді 2014 взяли участь студенти 15 вищих навчальних закладів Дніпропетровська, Запоріжжя та Харкова. Переможцями першого етапу стала команда Дніпропетровського державного інституту фізичної культури і спорту, повідомляють в управлінні.

    У студентській лізі студенти змагатимуться протягом усього навчального року. Третій етап студентської ліги з дзюдо планується провести у квітні цього року, додають в управлінні.

    27.02.2015, 14:45

Нет комментариев

Еще нет комментариев.

Добавление комментария