Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

26 квітня об 11.00 у Свято-Троїцькому кафедральному соборі відбудеться панахида за загиблими і померлими внаслідок Чорнобильської катастрофи.

  • 26 квітня об 11.00 у Свято-Троїцькому кафедральному соборі відбудеться панахида за загиблими і померлими внаслідок Чорнобильської катастрофи. Про це повідомили в управлінні праці та соціального захисту населення Дніпропетровської міської ради.

    З 11.30 за маршрутом Свято-Троїцький кафедральний собор – пл. Червона — вул. Короленко — вул. Комсомольська — сквер ім. Леніна (пам’ятник  “Чорнобильський дзвін”)  відбудеться хресний хід. На час його проведення буде тимчасово перекрито рух транспорту.

    О 12.00 відбудеться покладання квітів до пам’ятника  «Чорнобильський дзвін» (сквер ім. Леніна). У покладанні квітів візьмуть участь керівники області та міста, члени міської спілки „Союз Чорнобиль України”, ліквідатори, представники громадських організацій. Учасники заходу хвилиною мовчання, під час якої пролунають 28 дзвонів, віддадуть пам’ять та шану героям-рятівникам, зазначають в управлінні.

    26 квітня в Україні 28-і роковини аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

    25.04.2014, 14:54

Нет комментариев

Еще нет комментариев.

Добавление комментария