Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

26 червня відбудеться церемонія покладання квітів до пам’ятника молодому Тарасу Шевченку з нагоди відзначення 19-ї річниці Конституції України.

  • 26 червня о 10.00 за адресою вул. Леніна, 5 відбудеться церемонія покладання квітів до пам’ятника молодому Тарасу Шевченку з нагоди відзначення 19-ї річниці Конституції України. Про це повідомили в управлінні внутрішньої політики Дніпропетровської міської ради. У покладанні квітів візьмуть участь керівники області, міста, районів, силових структур, представники громадських організацій та політичних партій. Під час заходу виступатимуть творчі колективи – «Юність Дніпра», «Жайвір» та «Ровесник», зазначають в управлінні культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради.

    У зв’язку з проведення церемонії  з 9.45 до і до закінчення заходу по вулиці Леніна від проспекту Карла Маркса до вулиці Плеханова буде перекрито рух транспорту, повідомляють у департаменті взаємодії із правоохоронними органами, мобілізаційної та оборонної роботи і з питань надзвичайних ситуацій Дніпропетровської міської ради.

    26.06.2015, 6:36

Нет комментариев

Еще нет комментариев.

Добавление комментария