Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

26 червня о 15.15 відбудеться круглий стіл щодо вирішення проблем у сфері енергоефективності.

  • 26 червня о 15.15 у приміщенні Дніпропетровської міської ради (просп. К. Маркса, 75, біла зала) відбудеться круглий стіл щодо вирішення проблем у сфері енергоефективності. Про це повідомили в управлінні промислової політики та енергозбереження Дніпропетровської міської ради. Захід відбудеться за участю міського голови Івана Куліченка.

    На засідання круглого столу запрошені представники приватного бізнесу, посольства США в Україні та Агентства США з питань міжнародного розвитку (USAID). Зокрема, до Дніпропетровська завітають  координатор з питань надання допомоги посольства США в Україні Кліффорд Бонд, керівник проекту Агентства США з питань міжнародного розвитку «Муніципальна енергетична реформа в Україні» Вільям Такер, заступник директора представництва Агентства США з питань міжнародного розвитку (USAID)  Марі Ястішок та інші, зазначають в управлінні. З-поміж іншого, учасники круглого столу говоритимуть про шляхи вирішення проблем у сфері енергоефективності та енергозбереження, розвиток цих сфер тощо.

    В управлінні зазначають, що проект «Муніципальна енергетична реформа в Україні» передбачає реформи у галузі енергоефективності з метою раціонального використання енергії. Бюджет проекту складає 13,5 мільйонів доларів, його фінансує агентство США з питань міжнародного розвитку (USAID) спільно з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Проект розрахований до 2017 року, він реалізується в 15 містах країни.

    25.06.2014, 10:34

Нет комментариев

Еще нет комментариев.

Добавление комментария