Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

25 листопада об 11.00 відбудеться прес-конференція щодо перемоги вихованців Дніпропетровської міської дитячо-юнацької спортивної школи з опорних видів спорту на чемпіонаті України з гімнастики.

  • 25 листопада об 11.00 у приміщенні Дніпропетровської міської ради (просп. К. Маркса, 75, біла зала) відбудеться прес-конференція заступника міського голови Ірини Зайцевої щодо перемоги вихованців Дніпропетровської міської дитячо-юнацької спортивної  школи з опорних видів спорту на чемпіонаті України з гімнастики. Прес-конференція відбудеться за участю Сергія Попова – тренера-викладача міської дитячо-юнацької спортивної  школи з опорних видів спорту, Руслана Кулаксізова – вихованця міської дитячо-юнацької спортивної школи з опорних видів спорту, срібного та бронзового призера в окремих видах багатоборства, Володимира Прохорова – вихованця міської дитячо-юнацької спортивної школи з опорних видів спорту, абсолютного чемпіона України зі спортивної гімнастики за програмою другого дорослого розряду.

    Чемпіонат України серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл країни та шкіл олімпійського резерву зі спортивної гімнастики проходив у Києві з 10 по 14 листопада.

    24.11.2014, 16:53

Нет комментариев

Еще нет комментариев.

Добавление комментария