Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

25 липня об 11.00 на аеродромі «Майське» стартує Першість України з парашутної групової акробатики серед команд-четвірок (RW-4).

  • 25 липня об 11.00 на аеродромі «Майське» (сел. Майське, вул. Авіаційна, 1) стартує  Першість України з парашутної групової акробатики серед команд-четвірок (RW-4). Про це повідомили в управлінні у справах молоді та спорту Дніпропетровської міської ради. Даний спортивний захід проходитиме по 27 липня з 8.00 і до заходу сонця.

    На участь у змаганнях заявлено 5 команд, які показуватимуть свої навички у груповій акробатиці серед команд-четвірок, зокрема у побудові в повітрі максимальної кількості фігур з чотирьох спортсменів у горизонтальній площині на висоті 4 тисячі метрів. Загалом групова акробатика – один із найбільш розповсюджених і динамічно розвинутих видів  парашутного спорту. За результатами роботи повітряного оператора члени суддівської  бригади оцінюватимуть виступи спортсменів. Переможе та команда, яка збере більшу у сумі кількість фігур у восьми турах, – зазначають організатори змагань – авіаційна компанія «Авіа_Союз».

    Першість України з парашутної групової акробатики серед команд-четвірок (RW-4) проводиться спільно з Федерацією парашутного спорту України з метою популяризації і розвитку парашутного спорту в Україні, підвищення майстерності і професіоналізму  спортсменів-парашутистів.

    24.07.2014, 15:25

Нет комментариев

Еще нет комментариев.

Добавление комментария