Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

25 березня об 11.00 відбудеться прес-конференція щодо проведення у місті відкритого міського творчого конкурсу «Дніпропетровськ – казкове місто».

  • 25 березня об 11.00 у приміщенні Дніпропетровської міської ради (просп. Карла Маркса, 75, біла зала) відбудеться прес-конференція начальника управління культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради Євгена Хорошилова щодо проведення у місті відкритого міського творчого конкурсу «Дніпропетровськ – казкове місто».

    Міський  творчий  конкурс «Дніпропетровськ – казкове місто» стартує у квітні, його учасники представлятимуть на розсуд журі написані ними казки про  Катеринослав-Дніпропетровськ, кращі твори будуть видані у спеціальній збірці  «Дніпропетровськ – казкове місто», повідомляють організатори конкурсу –  управління культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради. Ініціатором проекту є громадський діяч Юлія Сегеда.

    Конкурс «Дніпропетровськ – казкове місто» проводиться з метою розкриття творчого потенціалу городян, виховання підростаючого покоління в дусі патріотизму  та любові до рідного міста, зазначають в управлінні.

    24.03.2014, 15:26

Нет комментариев

Еще нет комментариев.

Добавление комментария