Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

24 жовтня о 12.45 від Фестивального причалу стартує легкоатлетичний пробіг «Дві милі Миру», присвячений 71-й річниці визволення Дніпропетровська та 70-й річниці визволення України від фашистських загарбників.

  • 24 жовтня о 12.45 від Фестивального причалу стартує легкоатлетичний пробіг «Дві милі Миру», присвячений 71-й річниці визволення Дніпропетровська та 70-й річниці визволення України від фашистських загарбників. Про це повідомили в управлінні у справах молоді та спорту Дніпропетровської міської ради.

    У легкоатлетичному пробігу візьмуть участь учні загальноосвітніх навчальних закладів, студенти вищих навчальних закладів, технікумів та професійно-технічних училищ, загалом понад 800 осіб. Пробіг відбудеться за участю ветеранів спорту та війні. Учасники спортивного заходу долатимуть маршрут від Фестивального причалу до готелю «Дніпропетровськ» по пішохідній лінії. Маршрут складає 3 коли. Переможці будуть визначатися окремо серед чоловіків та серед жінок. Вони отримають пам’ятні призи, медалі та дипломи, зазначають в управлінні.

    Легкоатлетичну естафета „Дві милі Миру ” вперше було проведено  у 1943 році  з нагоди звільнення Дніпропетровська від німецько-фашистських загарбників.

    23.10.2014, 15:30

Нет комментариев

Еще нет комментариев.

Добавление комментария