Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

24 травня відбудеться відбірковий етап Українськоїстритбольної ліги 3х3 «Dnipro Streetball Cup».

  • 24 травня о 10.30 у парку ім. Лазаря Глоби відбудеться відбірковий етап Українськоїстритбольної ліги 3х3 «Dnipro Streetball Cup». Про це повідомили в управлінні у справах молоді та спорту Дніпропетровської міської ради. Привітає учасників змагань заступникміського голови Ірина Зайцева.

    В рамках турніру  відбудуться змагання для юнаків та дівчат до 16 років, турнір для чоловічих та жіночих команд. Зокрема, програмою турніру передбачено: відбірковий турнір Української стритбольної ліги 3х3 для гравців від 18 років; рейтинговий турнір Української стритбольної ліги 3х3 для гравців до 16 років; рейтинговий турнір Української стритбольної ліги 3х3 серед жіночих команд; конкурс данків (кидки, коли баскетболіст закидує м’яч у корзину зверху); конкурс трьохочкових кидків.У команді по 3 - 4спортсмени, зазначають в управлінні.

    Переможців турніру 3х3  нагородять кубками, медалями та призами, додають в управлінні.

    Організатори відбіркового етапу Української Стрітбольної ліги 3х3 -  управління у справах молоді та спорту Дніпропетровської міської ради, баскетбольний клуб «Дніпро», Дніпропетровська Федерація баскетболу 3х3 та «Українська стритбольна ліга 3х3», повідомляють в управлінні.

    23.05.2014, 10:28

Нет комментариев

Еще нет комментариев.

Добавление комментария