Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

24 квітня о 16.00 у художньому музеї відбудеться відкриття персональної виставки творів дніпропетровської художниці Лариси Сізової «Мандри».

  • 24 квітня о 16.00 у художньому музеї (вул. Шевченка, 21) відбудеться відкриття персональної виставки творів дніпропетровської художниці Лариси Сізової «Мандри». Про це повідомили в управлінні культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради. На виставці будуть представлені такі роботи  як малярство, живопис на склі, витинанка, графіка.

    Загалом діапазон творчих можливостей Лариси Сізової доволі широкий: вона займається живописом (на склі та на полотні), графікою, витинанкою. Стиль художниці майже не залежить від матеріалу, на якому вона творить. Мистецтву художниці притаманні розмашисті мазки, узагальнене, лаконічне, просте зображення. У своїх роботах художниця намагається відобразити колорит життя українського народу, де головною темою є кохання, материнство, релігійні мотиви, краса рідної землі, квіти та птахи. Чільне місце у творчості мисткині займає особливий вид народного образотворчого мистецтва – живопис на склі.

    Персональна виставка творів дніпропетровської художниці Лариси Сізової

    «Мандри» працюватиме до 25 травня з 10:00 до 17:30,  вихідний – п’ятниця.

    23.04.2014, 15:58

Нет комментариев

Еще нет комментариев.

Добавление комментария