Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

24 червня о 16.00 в арт-галереї центру «Менора» відкриється благодійна виставка-продаж дитячих художніх робіт «Діти України за мир».

  • 24 червня о 16.00 в арт-галереї центру «Менора» (вул. Шолом-Алейхема 4/26) відкриється благодійна виставка-продаж дитячих художніх робіт «Діти України за мир». Про це повідомили в управлінні культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради.

    На виставці буде представлено 49 дитячих робіт учнів міських шкіл естетичного виховання. Вироби виконані у різноманітних техніках декоративно-прикладного мистецтва: малюнки гуашовими та акварельними фарбами, пастельними крейдами, розписи у стилі батик, вироби з паперу. Відвідувачі виставки зможуть придбати роботи, які їм сподобались. Виручені за продаж художніх виробів кошти будуть передані для лікування українських солдат у Дніпропетровську, зазначають в управлінні.

    Виставка-продаж дитячих художніх робіт «Діти України за мир» триватиме до 3 липня. Її організатори – центр «Менора» та управління культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради.

    23.06.2014, 10:22

Нет комментариев

Еще нет комментариев.

Добавление комментария