Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

23 вересня об 11.00 за адресою вул. Шелгунова, 8 відбудеться виїзна нарада міського голови Івана Куліченка щодо робіт з виносу транзитного водопроводу з підвалів житлових будинків на ж/м Комунар.

  • 23 вересня об 11.00 за адресою вул. Шелгунова, 8 відбудеться виїзна нарада міського голови Івана Куліченка щодо робіт з виносу транзитного водопроводу з підвалів житлових будинків на ж/м Комунар. Про це повідомили у департаменті комунального господарства та капітального будівництва Дніпропетровської міської ради.

    Роботи з виносу транзитного водопроводу з підвалів житлових будинків на ж/м Комунар та Парус проводяться поетапно упродовж двох років. Зараз триває черговий етап в районі  вул. Шелгунова, 8. Зокрема, там улаштовано водопровід загальною довжиною 440 погонних метрів та десять залізобетонних колодязів. Виконується риття траншеї для подальшого укладання трубопроводів, зазначають у департаменті. Нещодавно закінчено винос транзитного водопроводу з підвалу житлового будинку по вул. Метробудівська, 5, додають у департаменті.

    22.09.2014, 15:40

Нет комментариев

Еще нет комментариев.

Добавление комментария