Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

23 серпня з 10.30 до 12.30 у зв’язку з проведенням вело- та автопробігу до Дня Державного Прапора України буде перекрито рух транспорту на деяких вулицях.

 • 23 серпня з 10.30  до 12.30 у зв’язку з проведенням вело- та автопробігу до Дня Державного Прапора України буде перекрито рух транспорту на деяких вулицях. Про це повідомили у департаменті взаємодії з правоохоронними і контролюючими органами, мобілізаційної та оборонної роботи і з питань надзвичайних ситуації Дніпропетровської міської ради.

  Рух  перекриватимуть:

  - вул. Комсомольська (від просп. Кірова, 1 до вул. Сєрова) – вул. Сєрова – вул. Юліуша Словацького (від вул. Комсомольської до вул. Набережної В. І. Леніна) –  вул. Набережна В. І. Леніна – Центральний міст (від вул. Юліуша Словацького до Центрального мосту) – просп. Газети «Правда» (від вул. Набережної В.І. Леніна до вул. Радгоспної) – вул. Радгоспна – Донецьке шосе (від вул. Радгоспної до Донецького шосе) – Донецьке шосе -        вул. Набережна Заводська (від перехрестя Донецького шосе з вул. Радгоспною до вул. Набережної Заводської) –  вул. Набережна   В. І. Леніна – вул. Набережна Перемоги (від Кайдацького мосту до кільця з вул. Космічною) – вул. Космічна – Запорізьке шосе (від кільця вул. Набережної Перемоги з вул. Космічною до Запорізького шосе) – Запорізьке шосе – бульв. Зоряний  – просп. Кірова – стадіон «Дніпро-Арена».

  - вул. Комсомольська (від просп. Кірова, 1 до вул. Сєрова) – вул. Сєрова (від вул. Комсомольської до просп. Карла Маркса) – просп. Карла Маркса (від вул. Сєрова до вул. Барикадної);  у зворотному напрямку:  просп. Карла Маркса (від вул. Барикадної до вул. Сєрова) – вул. Юліуша Словацького (від вул. Сєрова до вул. Набережної В. І. Леніна) – вул. Набережна В. І. Леніна – вул. Набережна Перемоги (від вул. Юліуша Словацького до кільця вул. Набережної Перемоги з вул. Космічною) та у зворотному напрямку до Фестивального причалу. Рух транспорту буде перекрито на час руху колон.

  З 22.00 до 23.00 – перекриття руху усіх видів транспорту по Центральному мосту в обох напрямках у зв’язку з проведенням акції «Світло Миру і Єдності».

  22.08.2014, 13:23

Нет комментариев

Еще нет комментариев.

Добавление комментария