Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

22 січня о 14.00 відбудеться безкоштовний семінар для підприємців на тему: «Відділ продажів в В2В-секторі. Основи побудови системи гарантованого збуту».

  • 22 січня о 14.00 в управлінні розвитку підприємництва та інвестицій департаменту (просп. ім. Газети «Правда», 42, 5 поверх, конференц-зал) відбудеться безкоштовний семінар для підприємців на тему: «Відділ продажів в В2В-секторі. Основи побудови системи гарантованого збуту». Про це повідомили у самому управлінні.

    На семінар запрошено власників і керівників бізнесу, директорів з продажу, керівників відділу продажу, провідних фахівців цього напрямку.  Під час заходу з-поміж іншого розглядатимуться моделі системи В2В продажів, типові помилки в системі, як зробити продажі керованими. Спікер семінару – сертифікований тренер бізнес-програм з менеджменту, продажу та клієнтського сервісу Світлана Бережна. Отримати більш детальну інформацію та зареєструватися на семінар можна за посиланням http://consult2business.com.ua/lpb2b/index.php.

    Безкоштовний семінар для підприємців проводиться в рамках Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Дніпропетровську на 2013-2015 роки. У 2014 році для підприємців та їх громадських об’єднань проведено 105 заходів, у тому числі семінарів, тренінгів, круглих столів, у яких взяли участь понад 2,8 тисяч осіб.

    21.01.2015, 17:15

Нет комментариев

Еще нет комментариев.

Добавление комментария