Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

22 липня о 16.00 на базі закладу оздоровлення та відпочинку імені В.Терешково відбудеться урочисте відкриття тематичної зміни табору національно патріотичного виховання дітей та молоді «Дніпровська варта».

  • 22 липня о 16.00 на базі закладу оздоровлення та відпочинку імені В.Терешкової (вул. Гаванська, 11) відбудеться урочисте відкриття тематичної зміни табору національно патріотичного виховання дітей та молоді «Дніпровська варта». Про це повідомили в управлінні освіти та науки Дніпропетровської міської ради.

    Під час тематичної зміни у таборі відпочиватимуть 160 школярів міста, серед них хлопці та дівчата-переможці міських, обласних і всеукраїнських змагань, діти з малозабезпечених сімей та діти, родини яких опинились у складних життєвих обставинах. Діти перебуватимуть у таборі до 5 серпня, зазначають в управлінні.

    Протягом зміни для відпочивальників будуть проведені заняття із стройової, вогневої підготовки, спортивного орієнтування, плавання, «козацькі розваги». Діти візьмуть участь у виховному заході «На варті Батьківщини», брейн-рингу «Твої права і обов’язки». Окрім того їх навчатимуть правилам дорожнього руху, поведінки у надзвичайних ситуаціях та наданню першої домедичної допомоги.

    По закінченню зміни вихованці продемонструють свої навички і вміння у змаганні з військово-прикладних видів спорту. Зокрема, школярі позмагаються у багатоборстві з п’яти видів: стрільба з пневматичної гвинтівки, метання м’яча, біг 30 м, підтягування на перекладині, долікарська підготовка. Команди продемонструють свої уміння у проходженні стройовим кроком з піснею та грі в лазертаг (лазерний бій), додають в управлінні.

    21.07.2014, 14:21

Нет комментариев

Еще нет комментариев.

Добавление комментария