Последовательность. Порядочность. Профессионализм.

21 березня відбудеться відкриття 8-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу юних баяністів та акордеоністів ім. Миколи Різоля.

  • 21 березня о 12.00 у приміщенні Великої зали Дніпропетровської консерваторії ім. Глінки (вул. Ливарна, 10) відбудеться відкриття 8-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу юних баяністів та акордеоністів ім. Миколи Різоля. Про це повідомили в управлінні культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради. Захід відбудеться за участю заступника міського голови Ірини Зайцевої.

    У конкурсі візьмуть участь близько 400 юних виконавців майже з усіх куточків України, зокрема, з Харкова, Полтави, Запоріжжя, Львова, Києва, Кіровограда, Сум, Черкас, Дніпропетровська, Новомосковська, Нікополя, Дніпродзержинська, Кривого Рогу. Вони змагатимуться у номінаціях: солісти, ансамблі, оркестри та естрадне виконання. Цього року, як і завжди кращих обиратиме журі на чолі з учнем Миколи Різоля, народним артистом України, лауреатом міжнародних конкурсів, професором Національної музичної академії ім. П.І.Чайковського Володимиром Бесфамільновим. Всі учасники виконуватимуть композиції Миколи Різоля, зазначають в управлінні.
    Всеукраїнський фестиваль-конкурс юних баяністів та акордеоністів на честь Миколи Різоля проводиться з 2006 року з метою виявлення нових талантів та популяризації української музики, додають в управлінні.
    Микола Різоль (1919 – 2007)  видатний баяніст, народний артист України, професор Національної Музичної академії ім. П.І.Чайковського, народився він у Дніпропетровську. Цього року  виповнюється  95 років з дня народження славетного музиканта Миколи Різоля.

    20.03.2014, 15:17

Нет комментариев

Еще нет комментариев.

Добавление комментария